Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Efekty projektu

Dostrzegając możliwość poprawy sytuacji gospodarczej na terenie Aglomeracji Leszczyńskiej oraz szansę doprowadzenia do rozwoju regionu, jednostki samorządowe, a także przedstawiciele sektora gospodarczo-społecznego, nawiązali współpracę i wspólnie, od lutego 2014 roku, realizują projekt „Partnerstwo Obszaru Funkcjonalnego dla wzmocnienia rozwoju i spójności społeczno – gospodarczej Aglomeracji Leszczyńskiej”.

Więcej

Konferencja podsumowująca

Dnia 02 grudnia 2016 r. odbędzie się konferencja podsumowująca realizację projektu "Partnerstwo Obszaru Funkcjonalnego dla wzmocnienia rozwoju i spójności społeczno-gospodarczej Aglomeracji Leszczyńskiej"

Więcej

Po konsultacjach koncepcji Rewitalizacji Rynku w Lesznie 

W poniedziałek 9 maja br. o godz. 17.00 w leszczyńskim Ratuszu odbyły się konsultacje społeczne koncepcji zagospodarowania i przebudowy płyty Rynku wraz z renowacją Ratusza.  Było to otwarte spotkanie dla wszystkich mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej. 

Więcej

Konsultacje koncepcji Rewitalizacji Rynku w Lesznie 

Prezydent Miasta Leszna zaprasza wszystkich mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej na otwarte spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 9 maja  br. o godz. 17.00 w leszczyńskim Ratuszu. Celem spotkania jest zebranie opinii na temat koncepcji zagospodarowania i przebudowy płyty Rynku wraz z modernizacją budynku ratusza.

 

Więcej

Partnerzy

 

 

 

Linki do funduszy EOG - kliknij baner poniżej