Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja podsumowująca

Dnia 02 grudnia 2016 r. odbędzie się konferencja podsumowująca realizację projektu "Partnerstwo Obszaru Funkcjonalnego dla wzmocnienia rozwoju i spójności społeczno-gospodarczej Aglomeracji Leszczyńskiej"

Więcej

Po konsultacjach koncepcji Rewitalizacji Rynku w Lesznie 

W poniedziałek 9 maja br. o godz. 17.00 w leszczyńskim Ratuszu odbyły się konsultacje społeczne koncepcji zagospodarowania i przebudowy płyty Rynku wraz z renowacją Ratusza.  Było to otwarte spotkanie dla wszystkich mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej. 

Więcej

Konsultacje koncepcji Rewitalizacji Rynku w Lesznie 

Prezydent Miasta Leszna zaprasza wszystkich mieszkańców Aglomeracji Leszczyńskiej na otwarte spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 9 maja  br. o godz. 17.00 w leszczyńskim Ratuszu. Celem spotkania jest zebranie opinii na temat koncepcji zagospodarowania i przebudowy płyty Rynku wraz z modernizacją budynku ratusza.

 

Więcej

Po konsultacjach w sprawie przebudowy ciągu dróg powiatowych wraz ze ścieżką rowerową w Gminie Osieczna 

Konsultacje  społeczne  dla mieszkańców  gminy  odbyły się 14 kwietnia 2016 r.  o godz. 19.00 w świetlicy w Kąkolewie.

 

Więcej

Partnerzy

 

 

 

Linki do funduszy EOG - kliknij baner poniżej